خرید گیفت کارت اپل آمریکا گوگل ویزا پلی استیشن خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران – استان اصفهان - «بیانیه خانه کارگر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی»
» «بیانیه خانه کارگر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی»پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
تاریخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
نویسنده :salehi

«بیانیه خانه کارگر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی»


✅ بیانیه خانه کارگر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

🔹بار دیگر بهمن فرا رسید که یادآور روزهای خجسته به ثمر نشستن مبارزات آحاد ملت با رژیم ستم شاهی می‌باشد. آنچه که بدیهی است سعی و تلاش کارگران دوشادوش سایر اقشار در دوران مبارزه یکی از تعیین کننده‌ترین عوامل پیروزی انقلاب بوده است. هوشیاری جامعه کارگری مانع از سوءاستفاده گروهک‌های چپ قبل و بعد از پیروزی انقلاب شد.

🔹طی چهل سال گذشته کارگران در تمامی عرصه‌ها حضور چشم‌گیر و موثر داشته‌اند و دستاوردهایی نظیر شکل‌گیری شوراهای اسلامی کار، بازنگری و اصلاح قانون کار سابق، تصویب قانون بیمه کارگران ساختمانی و قانون بیمه بیکاری، بازنشستگی‌های پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان‌آور و امثال آن به برکت انقلاب بوده است که با تدوام نقش‌آفرینی آحاد کارگری و همراهی مسئولین امید به دستاوردهایی بیشتر متصور می‌باشد.

🔹تشکیلات خانه کارگر از عموم کارگران دعوت می‌نماید که به پاس قدردانی از برکات انقلاب، دوشادوش سایر هموطنان در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن حضور چشم‌گیر و آگاهانه داشته باشند.

برچسب ها :